Banka Taşımacılığı 0552 232 55 55

Banka Taşımacılığı 0552 232 55 55

Banka taşımacılığı bir bankada olan evrak ve eşyaların taşınması işlemidir.Banka taşımacılığında Class nakliyat öncelikle sizlere bir ekspertiz göndermektedir. Eksperimizin sizlere vermiş olduğu fiyat teklifini kabul etmeniz durumunda bankanızın nasıl taşınacağı hakkında bilgi vermek üzere etüt çalışması için iki adet elemanımız bankanıza gelir.

Bankanızın taşınması sırasında siz değerli banka görevlileri elemanlarımız ile değil ekip başı olan formenimiz ile muhatap olacaksınız. Bankanızın taşınması sırasında bir çok noktaya dikkat etmekteyiz. Öncelikle özel ve değerli olan evraklarınız özel yapıp malzeme ambalajları ile sarılıp araçlara yüklenmektedir. Banka eşyalarının ve banka kasalarının uzman kişiler tarafından paketlenerek nakliye aracımıza yüklenmektedir.

Banka taşımacılığındaki önemli bir nokta ise para kasası taşıma işlemidir. Para kasasının ağırlığı ne olursa olsun özel forkliftlerimiz ile araçlarımıza yüklenip bankanın yeni adresine forklift aracılığı ile indirilmektedir.

Banka taşımacılığında sigortalı olarak hizmet veriyoruz. Bankanın taşınması esnasında oluşabilecek olumsuz durumlar için doğrudan sigorta acentası firmasının güvencesi altındasınız. Biz Class nakliyat banka nakliyesinin sorunsuz olması için tüm tedbirleri almaktayız.

Banka taşımacılığı hakkında detaylı bilgi almak için Class nakliyat müşteri hizmetleri ile iletişime geçiniz : İrtibat: 0362 437 0364 – 0545 834 94 94

Taşımacılık Nedir?

Taşımacılık Nedir.?

Taşımacılık , kara , hava veya demiryolu ile her türlü mal, hayvan ve insanın bir yerden başka bir yere götürülmesi işlemidir.

Diğer bir ifade ile kimyasal tepkimeler veya fiziksel olaylarda maddenin uzay içinde bir konumdan başka bir konuma götürülmesi olayıdır.

Bu ifadeleri bir çok bilim dalına göre şekillendirebiliriz. Ancak bizim işimiz ev taşımacılığı olduğundan dolayı bize göre taşımacılık;

Bir adreste bulunan ev eşyalarını güvenli bir şekilde ambalajlayıp, paketleyip araca düzenli ve sıralı bir şekilde istif edilmesi ile başka bir adrese SİGORTALI bir şekilde tüm tedbirleri alarak taşınması ve eş eyalarının gideceği adrese kurulumun yapılması işlemidir.Evden eve a-nakliyat firması olarak Samsun’da taşımacılık anlamını her zaman bu şekilde algıladık ve bu düşüncemiz bizleri bugün buralara getirdi. Taşımacılıkta evden eve nakliyat= “Güvenli ,Sorunsuz ve Sigortalı Evden Eve Nakliyat”demektir.

Evden Eve Fiyatları

Araç Filomuz

Samsun Nakliyat

Samsun Nakliyat hizmetimizle sizlere aşağıdaki şekilde hizmet veriyoruz.

  • Samsun Nakliyat için ekpsertis hizmeti
  • Samsun Nakliyat için Ambalajlama hizmeti
  • Samsun Nakliyat için Paketleme hizmeti
  • Samsun Nakliyat için Araçlara İstifleme
  • Samsun Nakliyat için Sigortalı Hizmeti
  • Samsun Nakliyatta hizmet sonrası destek

Samsun nakliyat hizmeti alanında faaliyetlerimizi nasıl yaptığımız hakkında detaylı bilgi için bizlere evden eve nakliyat telefonlarından ulaşabilirsiniz.

samsun evden eve nakliyat,

samsun nakliyat firması,

samsundaki nakliyeciler,

samsun taşımacılık,

Evden Eve Samsun

Etiket bulutu

Ziyaretci Sayacımız

Bugün35
Dün63
Bu Hafta395
Bu Ay1789
Toplam66905

Currently are 55 guests and no members online


Kubik-Rubik Joomla! Extensions
 

%100 Müşteri Memnuniyeti

Easy to startSamsun evden eve nakliyat firması olarak müşterilerimizden %100 müşteri memnuniyeti almanın grurunu yaşıyoruz..

Referanslarımız...

Hizmet Sonrası Destek

Docs / SupportSamsun Nakliyat firması olarak günlük sevkiyatlarımızda sorun yaşanmaması için ugraşırken hizmet sonrası desteğimize sond erece önem vermektediyiz. Banka ve agır yük taşımacılığında son derecek destek ekibiz ile çalışmaktayız.

 

Nakliyatta%100 Güven

Joomla templates by Joomlashine