Samsun Evden Eve Nakliyat

Samsun Evden Eve Nakliyat

Samsunda asansörlü evden eve nakliyat 0545 834 94 94 | Asansörlü Taşımacılık Samsun

       Samsun evden eve asansörlü nakliyat , bir ev eşyasının, yüksek katlı binalardan veya bina merdiveni kullanımında sorun olan binalardan indirilirken yada binaya çıkarılırken dışarıdan araç üzerinde veya modüler kurulan asansör sayesinde eşyaların taşınması olayıdır. Günümüz teknolojisiyle geliştirilen asansörler sayesinde evden eve nakliyatta asansörlü taşımacılık daha güvenilir bri taşıma oluşmasını sağlamıştır.

      Samsun’da asansörlü evden ev enakliyat yapan şirketler arasında lider firma olan YILDIRIM CLASS NAKLİYAT sizlerin eşyalarını asansörlü olarak taşımaktadır. Asansörlü taşımacılık hakkında daha detaylı bilgi için firmamızı telefon numaralarından arayabilir yada teklif formumuzu doldurum bizlerde ücretsiz ekspertis isteyebilirsiniz. Hayırlı taşınmalar dileriz.

Samsun Şehirlerarası Nakliyat | Şehirler arası Nakliye Taşımacılık

     Samsundan başka bir şehre taşınmanız mı gerekiyor?. Şehirlerarası taşımacılık için hem uygun fiyata hemde güvenilir nakliyat firması mı arıyorsunuz?. Şuan doğru adrestesiniz. Peki neden doğru adres.

     Çünkü biz Yıldırım Class Taşımacılık olarak Türkiye’nin tüm illerine şehirleraraı taşımacılıkta Garantili ve sigortalı evden eve nakliyat yapıyoruz. Şehirlerarası nakliye hizmetimizde önceliğimiz sizlerin tüm eşyalarını özenle taşımaktır. Bu sebebten şehirler araı taşımacılık hizmetimizde şehiriçi evden eve nakliyat hizmetimizde olduğu gibi toplama, paketleme ve ambajlama hizmeti veriyoruz. Uzman kadromuz ve tecrübeli mobilya ustamalarımız ile eşyalarınızı itina ile paketleyip , özenle demontaj ve montaj işlemlerini yapıyoruz.

Samsun şehirlerarası taşımacılıkta bizlerden hizmet almak ve ücretlerimiz hakkında bilgi almak için bizleri telefon numaralarımızdan arayabilirsiniz. Ücretsiz ekspertizimiz ile sizlerin maduriyet yaşamaması için eşyalarınıza bakıp fiyatlarımızı belirliyoruz. Şehirleraraı nakliye için bizlerden fiyat ve teklif almadan taşınmayın. HİZMET BİZDEN TERCİH SİZDEN…

 

Samsun’un En Çok Tercih Edilen Nakliyat Firması

 

Samsun evden eve nakliyat firmaları arasında hızla liderliği gösteren Yıldırım Class nakliyat Samsun’un en çok tercih edilinen evden eve nakliyat firması oldu. Bunun öncelikli sebebi profesyonel çalışma sunan evden eve ekibimiz ve eşyaların taşınması sırasındaki sorumluluğumuz. Evden eve nakliyat sadece eşyaların taşınması değil aynı zamanda yuvaların taşınmasıdır. Evinizdeki anıların , değerlerin ve severek alınan eşyaların önemli taşınması demektir. Samsun evden eve nakliyat firması olarak öncelikli amacımız siz değerli müşterilerimizin eşyalarının sağlıcaklı taşınmasıdır. Ev taşımacılığından tecrübeli eleman ve ful ekipmanlı araçlarımız ile sizlere şehir içi ve şehirlerarası evden eve taşımacılığı veren Yıldırım Class nakliyat sizlerinde eşyalarını sorunsuz taşımak için hazır. Peki siz eşyalarınızı güvenilecek firmaya teslim etmeye hazır mısınız? Anılarınız , yuvanızı yani evinizi taşımak bizim işimiz.

 

Samsun Asansörlü Nakliyat | Evden Eve Asansörlü Taşımacılık (SAMSUN)

 Asansörlü taşımacılık hızla gelişen teknolojinin nakliyat sektöründe de kendini göstermesi ile ortaya çıkan bir çalışma biçimidir. Hızla artan yüksel binaların katları ve bu yükse binaların asansörlerinin eşya taşımada kullanılmadaki zorluğu asansörlü nakliyat sektörünü oluşturmuştur.

   Asansörlü evden eve nakliyat ile eşyalarınız artık çok daha güvende ve daha az risk ile taşınmaktadır. Bina içinde indirilirken eşyam çizilir mi ? Evden eve nakliyatta bina merdivenlerinde eşyalarım zarar görür mü korkularını bitiren büyük bir gelişmedir asansörlü taşımacılık.

 Samsun asansörlü nakliyat alanında hizmet veren çok fazla firma bulunmamaktadır. Ancak her geçen gün siz değerli müşterilerimizin asansörlü taşımacılık ile eşyalarını taşıtmak istemesi asansörlü nakliyata olan talebleri arttırmış bu sebebten dolayı Samsun asansörlü nakliyat hizmeti için bir çok firma asansör tedarik ederek faaliyet göstermektedir. Biz Yıldırım Class nakliyat firmasıda sizlere doğrudan asansörlü nakliyat hizmeti vermek için kendi imkanlarını arttırmaktadır. Durum nasıl olursa olsun biz müşterilerimizin memnuniyeti açısından evden eve nakliyatta asansörlü nakliyat hizmeti veriyoruz. Asansörlü evden eve nakliyat talebleriniz için bizlere telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Asansörlü taşımacılık Yıldırım Class nakliyat firmasının profesyonel ekibi ile bir araya geldiğinde eşyalarınız tam güvence altında taşınmaktadır.

Celal YILDIRIM

Yıldırım Class Nakliyat Firma Sahibi

YENİ SATIN ALDIKLARI OTOMOBİL İLE YAPTIKLARI KAZADA ÖLDÜLER

Ordu'dan yeni satın aldıkları otomobille Samsun'a dönerken kaza geçiren 2 arkadaş hayatını kaybetti.

Sigortalı Nakliyatta Dikkat!!

Samsun Evden Eve Nakliyatta SigortaSamsun evden eve nakliyat alanında hizmet veren firmalar arasında birçok firma sigortalı evden eve nakliyat hizmeti vermektedir. Sigortalı evden eve , ev eşyalarının taşınması sırasında oluşabilecek kaza , sorun ve zararlara karşın yapılan güvence işlemidir. Sigortalı taşımacılık iki şekilde yapılır. Bunlardan birincisi EMTİA sigortalı dediğimiz araç sigortasıdır. Diğeri ise eşyalarınızın Full sigorta sistemi ile sigortalanmasıdır.

Emtia sigortalı eşyalarınızın araç üzerinde aracın başına gelebilecek kaza vb olaylar karşısında eşyalarınızın sigortalanmasıdır. Bu iller arasında mesafe tutarınca sigorta firması tarafından belirlenir. Eşyaların ortalama bedellerine göre sigorta işlemi yapılmaktadır.

   Ancak emtia sigortası sadece eşyaların araç üzerinde kaza gibi sebeblerden dolayı zarar görmesinde devreye girer. Eşyaların yüklenmesi ve indirilmesi durumunda emtia sigortalı hiçbir şekilde karşılama yapmaz. Yani Samsun evden eve taşımacılıkta sizlerin dikkat etmesi gereken nokta sigortalı araç taşımacılığından ziyada taşıma yapan ekibin frofesyonel olmasıdır.

Sigortalı Evden Eve Nakliyatta Araç Dışında Sigorta Yoktur.

   Evden eve taşıamcılığıdan bellirtiğimiz gibi sadece araç üzerinde eşyanın başına bir durum gelmesi durumunda sigorta şartları geçerlilik kazanmaktadır. Peki siz değerli müşterilerin eşyalarının sağlıklı taşınması için ne yapılmalı. Bunun için yapmanız gereken en önemli nokta güvenilir nakliye firması tercih etmektir. Güvenilir bakliye firması eşyalarını sigortalı taşıdığı gibi aynı zamanda elemanlarında kaynaklanan hasarlarıda karşılamaktadır. Samsunda güvenilir nakliye firmaları arasında lide durumda olan firmamız sizlerin eşyalarını sigortalı taşırken , profesyonel taşıyıcı ekibi ile eşyalarını temiz bir şekilde taşımaktadır. Eşyalarınızı taşıyan sonuçta insan mantıgı ile hareket ederken eşyalarınızda oluşabilecek hasarları da firma olarak karşılamayı prensip edindik.

Ucuz Evden Eve Nakliyattan KAÇININ!!!

. Biliyoruzki siz değerli müşterilerimiz eşyalarınızı hem temiz şekilde taşıtmak isterken hemde bütçenizi sarsmamasını istiyorsunuz. Bu durumun böyle olması da normal. Ancak bazı isteklerinizi bizlerden isterken iyi düşünmenizi tavsiye ediyoruz. Sizlere kısaca ucuz nakliyeden kaçınmasını şu şekilde izah etmek isteriz. Düşük fiyatlara nakliye yapan firmalar sizlerin eşyalarında oluşabilecek zararları kaşılamazlar çünkü havuz sistemleri yoktur. Ucuz taşıma yapan evden eve nakliye firmaları genelde sağdan solda toplama hamallar ile işlerini yaparlar. Durum böyle olunca eşyalarının uzman olmayan kişiler tarafıdan taşınır.

   Biz class nakliyat olara sizlere geldiğimizde fiyatlarımız yüksek gelebilir. Şundan hiç şüphenız olmasın ki bizlerde işlerini ucuz yapan firmalar kadar anca para kazanıyoruz. Neden mi ? Çünkü bizler eşyalarını sigortalı taşırken oluşan hasarları karşıyor ve profesyonel ekibimize ciddi ödemeler yapıyoruz. Bu durumda bizlerin her eşyada kazancı sabitken eşyalarınıza yapacağımız masraf ve harcamalar sizlerin vereceğimiz fiyatı etkilemektedir. KALİTELİ TAŞIN , SAĞLAM TAŞIN mantığı ile sizlere sigortalı hizmet veriyoruz. Eşyalarınız zarar görmesin diye fiyatlarımız yüksek geliyorsa sizin tercihiniz. Bizim işimiz eviniz en iyi şekilde taşımanıza en büyük katkıyı sağlamak.

Saygılarımızla Samsun YILDIRIM CLASS NAKLİYAT

Samsun Evden Eve Nakliyatta Büyük Vurgun

Samsunda ikamet etmekte olan ünlü dizi oyuncusu O.A Nakliyat firması kılığındaki dolandırıcılar tarafından fena dolandırıldı.

O.A İstanbula taşınmak için anlaşma yapmış olduğu kimlikleri henüz belli olmayan Ünlü bir nakliyat firması tarafından 1000000 tl kadar dolandırıldı.

 

 

 

AKILLARA GELMEZ DOLANDIRICILIK!!!

Dolandırıcı çete Samsun evden eve nakliyat firması gibi davranarak O.A nın evine geldiler ve evde bulanan antika değerindeki eşyaların ve para kasasının nasıl taşınması gerektiği hakkında O.A ile paylaştılar. İşlerinde profesyonel görünümü veren dolandırıcılar eşyaların toplamasından taşınmasına kadar her şeyi yapabileceklerine O.A yı ikna ederek anahtar teslim nakliyat yapmak için O.A ile 5.000 TL ye anlaştılar.

Kendi Elleri ile Dolandırıcılara Evini Teslim Etti.

O.A anlaşma bedelinin 2,500 tl sini dolandırıcı evden eve nakliyat firmasına ödedi. Taşımaya 8 kişi gelen ekip O.A nın evini 3 saatte araçlarına yüklediler.Sahte plaka ile gelen dolandırıcı evden eve nakliyat firması eşyaları yükledikten sonra ortadan kayboldu.

1.000.000 TL lik Vurgun.

Evindeki antika değeri 400.000 tl olan eşyaları ve 300.000 tl para bulunan kasasıyla beraber tüm eşyalarını dolandırıcılara kaptıran O. A çok zor durumlar yaşıyor.

Polisler dolandırıcıların peşinde….

Gece Hırsız Gündüz Öğrenci

Samsun Atakum Denizevlerinde oturmakta olan bir grup öğrenci oturdukları evde polisler tarafından baskına uğradı. Baskın sonucunda evde onlarca laptop 20 adet bilezik ve yüklü miktarda para bulunan öğrenciler bir gün öncesinde altınları çalışan bir ailenin ihbarı üzerine yakalandı.

Çete İstanbulla Bağlantılı Çalışıyor

Öğrenci sıfatında bulunan çetenin başındaki F.d ve İ.a isimli öğrenciler İstanbul’la bağlantılı çalışıyorlar. 19 mayıs üniversitesinde okuyan öğrenci çetesi İstanbul’da çalınan arabaların parçalarını Samsun sanayi sitesinde sattıkları ve buradan aldıkları paralar ile sürekli seyahat edip zengin ailenin çocukları gibi yaşayıp genç kızları kandırdıkları belirlendi.

Altlarındaki Araba Çalıntı Çıktı!!!

Polisin baskını üzerine yakalanan öğrencilerin kullandıklar araba çalıştı çıktı. Polis çeteyi göz altına alırken içlerinden 4 kişiyi tutukladı.

Samsun haber . (alıntı)

K3 Belgesinin Önemi Nedir? Evden Eve Nakliyatta K3 Belgesi Şart Mı?

K3 yetki belgesi için başvuranların, ticari olarak kayıt ve tescil edilmiş eşya taşımaya mahsus özmal birim taşıtlarla en az 30 ton taşıma kapasitesine ve 5.000 Türk Lirası sermaye veya işletme sermayesine sahip olmaları şarttır. 

Bu şartları tamamlamış nakliye firmaları K3 belgesi almaya hak kazanmıştır.K3 belgesi sahipler

sadece kendilerina ait olan özmal araçlarını kullanabilirler.

K3 türü yetki belgesi sahipleri; eşya taşımalarında eşyaların teslim alınma adresi ile teslim etme adresleri arasında makul bir taşıma ve teslimat süresi taahhüdünde bulunmak ve taahhüt ettikleri süre içinde eşyayı yerine ve alıcısına ulaştırmakla yükümlüdürler.

-Nakliyat Sigortası Nedir? Evden Eve Nakliyatta sigortalı Taşımacılık

Nakliyat Sigortası ile (Emtea Sigortası ile) ev eşyalarının taşınması, bu taşıma sırasında karşılanan sorunlar ve tehlikeler  göz ardı edilmeyecek derecede önemli durumlardan biridir. Bundan dolayıdır ki evden eve nakliyat esnasında oluşabilecek tehlike ve sorunların güvence altına alması eden eve nakliyat sigortalarının konusunu oluşturmaktadır.  Taşımacılığın gelişmesi ile birlikte evden eve nakliyatta sigortalu taşımacılığın kapsadığı konular genişlemiştir., Evden eve nakliyatta Emtie sigortası ile taşımacılığın doğal tehlikelerine ilave olarak ev eşyalarının doğal niteliklerinden doğan tehlikeler ile bazı ticari tehlikeleri de evden eve nakliyatta sigorta kapsamına dahil edmilmiştir..

Emtea sigortası yapılırken evden eve nakliyat esnasında taşıma yapan aracın uğrayacağı kazadan ev eşyalarına gelebilecek zarar veya hasara karşı olabildiği gibi, nakliyat esnasında bütün tehlikeleri kapsayacak şekilde de yapılabilmektedir.

*Sigortalı Taşımacılıkta esas Emtea sigortası asıl olarak ev eşyalarını taşıyan kamyon, kamyonet veya aracın nakliye esnasında  çarpışması,  yanması,devrilmesi, çarpması veya yoldan çıkarılması, yıldırım, toprak veya dağ heyelanı, seylap, çığ, köprülerin yıkılması dere taşması, veya çökmesi ev eşyalarının tamamının veya kısmi hasarını kapsamaktadır.
    
Fakat Evden Eve Nakliyat Yapılırken Emtea Sigorta aşağıdaki durumları kapsamaz;
*Sigortalının kasti hareketine yüklenebilen ziyan ve hasarlar,
*Ev eşyasının içerisinde bulaun bazı eşyaların  akma, fire, aşınma veya yıpranmalar;
*Müşteri tarafından paketlenmiş eşyaların paketlerin içinden çıkan kırılmalar ve hazarlardan,

*Evden eve nakliyat firmaları emtea sigortasının karşılamadığı bazı durumlar kendi karşılayabilmektedir.Biz Yıldırım  Class nakliyat olarak Emtea sigortanın kapsamadığı durumlarda sorumluluklarımızı bilerek çalışmaktayız.

Yıldırım Class Nakliyat farkıyla tanışmak için  0362 437 0364 ve 0545 834 94 94 numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

  •  Başlangıç 
  •  Önceki 
  •  1  2  3  4 
  •  Sonraki 
  •  Son 
Sayfa 1 / 4
Joomla templates by Joomlashine